Produkty

Chemia budowlana

Hurtownia chemii budowlanej

Chemia budowlana w hurtowni Gres Market została specjalne dostosowana do ceramiki, którą oferujemy. To produkty wysokiej klasy, charakteryzujące się doskonałymi właściwościami. 

Kleje do ceramiki, znajdujące się w naszej ofercie, zostały dobrane specjalnie pod kątem odpowiedniej siły wiązania i odporności na obciążenia oraz warunki, na które są obciążone po związaniu. Dzięki temu zakupione w naszej hurtowni płytki łazienkowe będą cieszyć oko przez wiele lat.

Asortyment fug został skomponowany w taki sposób, by odpowiadały potrzebom naszych klientów i by możliwe było dokładne dobranie ich koloru oraz właściwości, by współgrały z dostępnymi w ofercie kafelkami czy płytkami.

Posiadamy na stanie także inne artykuły chemii budowlanej, pozwalające na pełne przeprowadzenie remontu czy wykończenia wnętrza zarówno łazienki i kuchni, jak i ułożenie płytek na elewacji czy tarasie waszego domu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty chemii budowlanej oraz szczegółami konkretnych produktów. W razie niepewności, który klej będzie odpowiedni, czy mrozoodporny, czy elastyczny albo jaka fuga najlepiej sprawdzi się w waszej łazience, zapraszamy do kontaktu przed zakupem. Z chęcią pomożemy i przedstawimy najlepsze rozwiązanie dla Państwa problemów.

Atlas Grunto-Plast 5kg

37,00zł

Atlas Unigrunt 5kg

38,00zł

Fuga Atlas 2kg Zaprawa Spoinowa

16,50zł

Fuga Atlas 5kg Zaprawa Spoinowa

37,00zł

Grunt Biogrip KeraKoll 10Kg

90,00zł

Grunt Biogrip KeraKoll 5Kg

45,00zł

Hydroizolacja NanoDefense KeraKoll 5kg

80,00zł

Klej Atlas Uelastyczniony 25kg

29,00zł

Klej Elastyczny Bioflex Kerakol 25kg

42,00zł

Klej Mrozoodporny Super Eco Kerakol 25kg

19,00zł

Klej Żelowy KeraKoll H40 25kg

59,00zł

Silikony Atlas 280ml

28,00zł

Silikony Kerakoll 310ml

29,00zł

Płytki w gatunkach drugich oraz trzecich nie podlegają reklamacji.

Towary wyprzedażowe i promocyjne często z powodu rozmokniętych kartonów wysyłamy w opakowaniach zastępczych.
Chcesz dowiedzieć się więcej o gatunkach płytek? ZAJRZYJ TUTAJ.